ben tedavi merkezi

Genelde insanların el, yüz ve enselerinde çıkmaktadır ama  kafa derisindede meydana gelmektedir. Örnek olarak aşağıda izleyeceğiniz Saçlı Derideki tedavi işlemi için uzmanlarımız konuyu ele alarak tedavinin yapılış şeklini özetlemiştir. Yüz ve ensede yer alan benler gibi estetik problemi teşkil etmesede sağlık açısından ilerleyen zamanlarda tehlike arzedebilir.

Saçlı Deride Ben Problemi ve Sonuçları
Kısa saçlı insnalarda estetik problemine neden olabilen bu benler kuaför ihtiyaçlarınızda, kanama, tahriş sonuçları sıkça karşılaşan vakalar arasında yer almaktadır.

Saçlı Deride Ben Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Diğer benlere göre daha fazla tecrübe gerektiren Saçlı deride ben tedavisi işlemi için ameliyatla yapılan benler mutlaka iz bırakacaktır. Bu sebeple mutlaka radyo frekansla ben tedavisi yöntemi uygulanmalı olup uygulama yapan hekimin tecrübeli olması gerektiği aşikardır. Deneyimsiz bir ekibin yapması durumunda saç kökleri öleceği için o bölgede saç çıkmama sorunu meydana gelebilir.

Saçlı Deride Ben Tedavisi Resimleri

Yukarda konuyu ele aldık ve dikkat edilmesi gerekenelri vurguladık. Şimdi dilerseniz kliniğimizde uygulanna Saçlı deride ben tedavisi öncesi ve sonrası resimleri ile başarılı bir ben tedavisini inceleyelim

saçlı deride ben

Resimde hastamızın ilk hali görülüyor

Yukardaki resim hastamızın tedavi öncesi resmi olup aşağıdaki resim ise hastamızın tedaviye hazırlanış aşamasında çekilen görüntüsüdür.

Aşağıdaki resimde ise hastamızın ben tedavi işleminin kısa bir süre sonrasında çekilen resmidir. Dikkat ederseniz tedavi edilen ben alanında iz kalmadığı ve saçlarda herhangi bir problem olmadığını göreceksiniz.

Saçlı deride ben tedavisi

Tedaviden kısa bir süre sonrası başarılı bir ben tedavisi böyle olmalıdır.

Sizinde böyle bir probleminiz varsa aşağıdaki yorum formundan dokorlarımıza soru, görüş ve önerilerinizi iletebilir. Dilerseniz ücretsiz muayene hizmetimizden yararlanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaynak: Saçlı Deride Ben Tedavisi

75.477 views

133 yorum “Saçlı Deride Tedavi”

 1. admin

  ücrete bu linkten bakabilirsiniz.http://www.bentedavisi.org/ben-tedavi-fiyatlari tedavi birkaç dakika sürer
  Op.dr.Nizam Kurtdere

 2. ömer

  peki ne kadar ucreti kaç seans yada kaç saat surer bi tane almak?

 3. admin

  Hiçbir zararı olmaz
  Op Dr Ali Rıza Şahap Barlas

 4. seda

  hocam göz kapağımın üstündeki et benini aldırmak istiyorum. İlerde gözüme bir zararı olurmu ?

 5. admin

  Rf ile tedavide sorun yaşamazsınız.gelirseniz tedavinizi yapabiliriz
  Op.Dr.Atilla Kaya

 6. Rabia dag

  Merhaba hocam benim basimda cok fazla ben var ama aldirmaya korkuyorum cunku ben epilepsi hastasiyim ama benler cok agriyor ne yapmaliyim 21 yasindayim

 7. admin

  olmaz
  Op.Dr.Ergun Aygören

 8. sinan

  ben tedavisinin yüzdeki sivilcelere bir etkisiolur mu ?

 9. admin

  araştırmanız gerekir.size en aykın şubemizde tedavi olabilirsiniz
  Op.Dr.Alirıza Şahap Barlas

 10. Harun

  Merhaba hocam kafamda uzun zamandır olan bir et beni var. Artık görsellik açısından rahatsız etmeye başladı. Devlet hastanelerinde rf ile müdahale edilebilir mi. Önerdiğiniz bir hastane var mı ?

Yorum Yapın