ben tedavi merkezi

Radyo frekansla teknolojisi geliştirilmiş en son teknolojidir.Ben tedavisi konusuna yoğunlaşmış kliniklerde kullanılmaktadır.

Ciltteki kabarıklık uygulama anında tamamen kaybolur ve tekrar müdahale gerekmez.Tedavi kısa sürede ve tek seansta tamamlanır,kullanılan enerji acı vermediği için genellikle uyuşturmaya gerek duyulmaz.

Radyo frekans teknolojisine sahip kliniklerde ameliyatla alınması yöntemine hiç ihtiyaç duyulmaz çünkü ameliyat edilebilecek cilt hastalıklarının tamamı ameliyatsız bir şekilde yok edilebilir.

11.763 views

15 yorum “Radyo Frekansla Ben Tedavi Video”

 1. Yasin

  İyi günler hocam ben yaklaşık 1 sene önce İstanbul Bakırköy şubesinden buharlaştırma yöntemiyle ben aldırmıştım.Aynı bölgeden tekrar çıktı bir kez daha gittim.Aynı bölgeden tekrar çıktı.Diğer seanslara ücret almıyoruz dediler. Ben şimdi Ankara’daki şubeye gelsem ücret ödermiyim.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Uğrayın yardımcı olurlar.

 2. makbule

  hocam benim yüzümde nokta gibi 8 tane ben var siyah kabarık değil bunları lazerle aldırsam kızarıklığın geçmesi ne kadar sürer
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  1,5-2 ay.

 3. hakan

  Hocam Merhaba,

  Vücüdümda cheery denen kırmızı ben ve diğer herkeste olan benlerden var. Birde kafamda saçlı deride et beni var.Ayrıca cildim hassas olduğu için çok fazla güneş lekesi var (özellikle kollarımda ve omuzlarımda). Bunların hepsinin tedavisi mümkünmüdür.
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Güneş lekesi dışındakilerin tedavisi mümkün.

 4. burak

  hocam 1 gün önce rf benimi yaktırdım kabarık olmayan orası biraz kapandı ama yanık gibi koyu renkli bişey var o ben mi yoksa kabuk mu ve o ne zaman gecer çünkü ben gibi duruyorda.

  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  kabuktur bir kaç günde düşer

 5. Leyla

  Merhaba ben 15 yaşındayım burnumun altında sanırım köklü bi ben var ciltten de kabarık,mercimek büyüklüğünden biraz daha küçük.Bu verdiğim bilgilere göre sizce hangi yöntemle aldırmalıyım?
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  buharlaştırma uygun gibi ama geldiğinizde en uygun yöntemi seçeriz

 6. NUR

  yanaklarımda yüzeysel koyu renkli ,siyah benler var.lazer v.s yöntemlerle aldırmak iz kalır kalır mı.bir de yazın aldırırsam güneş den dolayı iz kalırmı .
  LÜTFENNNNN CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM 🙂
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  farkedilir iz kalmaz

 7. melis

  Hocam meraba benim yüzümde yaklaşık 15 tane nokta nokta benler var( et beni değil) surekli ciktigini hissediyorum ve artik rahatsiz ediyor hangi tedaviyi onerirsiniz zararlari varmidir
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap Barlas
  muayeneyle her ben için en uygun teknolojiyi belirliyoruz

 8. aynur kaya

  Hocam 5 aylık bebeğimde alt dudağınıda kapsayan 2*1 cm büyüklüğünde port yine lekesi var.bu şekildeki doğum lekelerinde deneyimleriniz oldu mu? Lazerle tedavisi mümkün mü, kaç yaşına kadar beklemeliyiz, tedavi sonrası İZ kalır mı?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  sıkça fotoğraflayarak büyümesini takip edin çok az büyüyorsa bile hemen tedavi olmalı,büyümüyorsa önerilmez ama beklenebilir.
  lazerle tedavi edeviliriz iz kalmaz

 9. murat

  hocam bu melanom denen hastalık ben alındıktan sonramı çıkıyor, diğer yazılarıda okuyorum ben alındıktan sonra melanom olduğunu öğrendik gibi,,ben alınmasıyla alakası varmı veya beni aldırmadan önce öğrenebilirmiyiz ona göre beni aldırabilirmiyiz nedir nasıldır biraz bilgi verebilirseniz
  Op.Dr.Atilla KAYA
  melanom baştan beri melanomdur,sonradan melanomlaşmaz

 10. mete

  sayın hocam ben ızmır karşıyakada oturuyorum benım vucudumda ırılı ufaklı genel olarakda yuzumde burnumun yanında ve boyun ve vucut bölumunde oldukça fazlalar ama ben cerrahı mudaheleden yana degılım ,buharlaştırma yöntemızyle bu ben ve bencıklerden kurtulma olasılıgı nedır her hangı bır tehlıke olmadan ..bunu sormamın amacı teyzemın alın şakagında benı vardı alındıktan sonra kansere döndurdu ve vefat ettı-ış arkadaşım aya baş parmagı yanında vardı cerrahı mudahele sonrası 1 ay ıçınde kanı zehırlendı oldu ,,bundan dolayıda ben benlerın alınmasına sıcak bakamıyorumbu konuda yardımlarınızı beklıyor saygıları arzedıyorum…
  Op.Dr.Atilla KAYA
  onlardaki melanomdur
  buharlaştırma ile tedavide bu güne kadar sorun yaşamadık

Yorum Yapın