ben tedavi merkezi

Boyun bölgesindeki cilt problemleri özellikle renkliyse çok dikkat çekici olmaktadır ve tedavi sonrası iz kalırsa yine o da çok dikkat çeker bu sebeple görünür alanlarda en az iz bırakan yöntemler tercih edilmelidir.

Ekli resimde göreceğiniz hastanın boyun bölgesindeki ben radyo frekansla tedavi edilmiştir ve 2 ay sonraki görünümünde neredeyse hiç kalmamış diyecek kadar belirsiz bir iz kalmıştır.Aynı ben ameliyat yöntemiyle alınmış olsaydı belirgin bir çizgi ve gizli dikiş konmadıysa dikişi izi kalırdı ve ömür boyu düzelmezdi.

Tedavi öncesi hali

Tedavi öncesi hali

 

Tedavi Sonrası Hiç Bir İz Kalmamıştır.

Tedavi Sonrası Hiç Bir İz Kalmamıştır.

Radyo frekansla ben tedavisi lazer gibi ciltten kabarık olmayan renkli benlerin tedavisinde kullanılabildiği gibi ciltten kabarık renkli veya cilt renginde benlerin tedavisinde de kullanılmaktadır.Ekli resimde gördüğünüz ben bir seansta tedavi edilmiştir,% 5 kadar hastada 2.seans gerekebilmektedir.Tek seansta bitirilmesi lazer tedavisine büyük üstünlük sağlamaktadır.RF cihazı nevüse dokunduğu anda kaybolması da lazer yöntemine üstünlüğüdür.

Uygun uçlar kullanıldığında ve tecrübeli ellerde fark edilir bir iz kalmaz ve hasta için son derece yüz güldürücü sonuçlar verilebilir.

8.546 views

12 yorum “Boyun Bölgesinde Ben Tedavisi”

 1. göksel

  benim boynumda ilk önce siyah şeklinde ben vardı sorna sivilce gibi şişip kırmızı oldu canım acıyor onun yanında bir tane daha ben var oda şişiyor aceba ne yapmalıyım
  Op Dr Nizam Kurtdere
  gelin muayene ile değerlendirip en uygun yöntemle tedavinizi yapalım

 2. dilan

  kolay gelsin Benimde alnında ben var 1cnm uzunluğunda ne yol denediysem gecmedi.doğuştan olan bir ben tender ayrı değil nasıl yok edebilirim ve neler olur fiyati yukarıda gösterilen boyundaki ben gibi ama alnımda
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  RF ile belirgin bir iz bırakmadan alabiliyoruz,ücreti 200 tl

 3. esra

  Selam benim yüzümde ve boynumda birden fazla ben var 2 tanesi buyuk olmak uzere biri göbeğimde bunlardan ameliyatsız bir şekilde ama zararı da olmayacak bir bicimde nasıl yok edebilirim acaba lutfen cevaplayabilir misiniz??
  Op.Dr.Adil Altınsoy
  Benlerinizi muayene eder uygun yöntemle (buharlastırma veya lazer)tedavi ederiz

 4. Birgul

  Hocam 2 ay once yanlislikla esimin tirnagi boynumdaki kahverengi sinirlari belli et benime gecti ve kanadi . Hemen uzman bir dermotoliga gittim ve dr benimi elektrikli bir seyle kalan kismini kopardi . Yanliz 2 ay sonra alinan yerden Pembemsi minik bir ben cikti . Bu normal midir ?tekrar dr a gitmeli miyim ?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Kontrole gitmenizde fayda var.

 5. sacit mercanlı

  merhabalar hocam benım boynumda ben var ve benın altı şişti ve batıyor acababu nedendir rahatsız edıyor
  Op.Dr.Atilla KAYA
  muayene ile değerlendirmek gerekir

 6. Ahmet can

  Hocam bende nokta şek. Siyah benler varya onlarda geçiyor mu kabarma falanda yok.
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  evet alabiliyoruz

 7. metehan

  Merhabalar doktor bey ben tekirdagda oturuyorum benim tam sag gözümün hizasımda yan tarafta 2adet (ben) var + bouyun böölgesinde 2 adet var toplam ne kadar fiyt bereblrmsniz birde tekirdagda subeniz varmı hotmailini bırakırsanız benlerimi yollarım 🙂
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  SGK varsa ilk ben 200 tl eklenen her ben için 100 tl ekleniyor.İstanbul’dan başka yerde şubemiz yok

 8. hasbi

  merhaba doktor bey benim ufaklıkdan yüzümde tırnak ve düz lekeler var bunun bir tedevisi varmıdır sizce?
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Karar vermek için görmek lazım.

 9. emine

  slm ben antalyadan emine benim boynumda ve yüzümde birden fazla ben bulunmakta ve ben bu benlerimden ameliyatsız biş sekilde kurtulmak istiyorum antalyada bu alanda uzman bi yerin adresini sizden rica ediyorum

  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS

  Antalyada ben tedavisi yapan yer olarak verebileceğim adres yok araştırmalısınız

 10. emine

  Doktor bey merhaba ben boynumun altinda 2 cm genislikte bi haygin ben var resmini gondermek istiyorum bana bi adres veya bi telefon verebilirmisiniz ? Ne yapabilirim bu konuda yardimci olun bana nasil aldirabilirim ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  info @ ideaklinik.com ye gönderebilirsiniz.

Yorum Yapın