ben tedavi merkezi

Tüm branşların olduğu hastaneler her hastalığın tedavisini yapar ancak tedavinin hangi yöntemle veya nasıl yapıldığı hangi doktor veya branşın yaptığından daha önemlidir. Ciltteki tüm hastalıkların tedavisinde genellikle akla ilk dermatoloji ( cildiye ) bölümü gelir ancak dermatologlar ben tedavisi konusunda daha çekinik davranırlar çünkü tedavi ettikleri hastalıkların neredeyse tamamı ilaçlarla tedavi edilen hastalıklardır.

Ben Tedavisi Yapan Hastaneler

Cildiyeciler sıklıkla dondurarak tedavi (krioterapi) yaparlar,dondurarak tedavi oldukça pratiktir ancak dondurma işleminin derinliği algılanamadığı için sıklıkla ya yetersiz kalmakta yada fazla derini dondurarak çukurluğa sebep olmaktadır.

Ben tedavisiyle ilgilenen diğer bölümlerse plastik cerrahi ve genel cerrahidir bu branşlarsa cildiyenin tam tersi her şeyi ameliyat etme eğilimindedir ve çeşitli söylemlerle hastayı ameliyata razı etmeye çalışırlar.

Ben tedavisi ile ilgili hastane veya klinik araştırılırken o kurumda yeterli teknoloji olup olmadığı sorgulanmalıdır.Radyo frekans, lazer,buharlaştırma ve ameliyat yöntemlerinin hepsi varsa ben nasıl olursa olsun en doğru teknoloji seçilerek tedavisi yapılır.lazer olmayan bir kliniğe gidildiğinde büyük ihtimalle  “sizin beniniz lazerle alınmaz” denir.

Türkiye Genelinde Ameliyatsız Ben Tedavisi
IDEA Klinik ben tedavi merkezi sadece 10 dakikada istenmeyen ve kanserleşme riski bulunan benlerden kurtulmanızı sağlıyor.

39.215 views

50 yorum “Ben Tedavisi Yapan Hastaneler”

 1. admin

  hayır olmaz.RF ile tedavi edilebilir
  Op.Dr.Adil Altınsoy

 2. admin

  tam olarak kökünden alırsa iz kalmaz.Rf ile alınabilir.
  Op.Dr.Ergun Aygören

 3. SİNEM

  HOCAM YÜZÜMDEKİ ET BENİNİ ALDIRMAK İSTİYORUM İZ KALMASINDAN KORKUYORUM HERHANGİ BİR TEKRARLAMA OLUR MU ?

 4. ziya

  hocam göz hizamda bir siğil var ben bunu aldırmak istiyorum fakat gözüme bir zararı olur mu

 5. admin

  laser veya Rf ile tedavi dilebilir.muayene ile değerlendirebiliriz.ücreti şu linkten hesaplayabilirsiniz.http://www.bentedavisi.com/ben-tedavi-fiyatlari
  Op.Dr.Seher Şirin

 6. Cıgdem ibad

  Benimsuratımda ben çok var ama etmeni deyıl normal benler ben bunlardan kurtulmak ışıtıyorum çok kötü bir görüntü verıyor suratıma bana ne kadara mal olur artı SGK geçerli oluyormu bana yardımcı olurmusunuz

 7. Selen

  Hocam yüzümde sadece birtane kahverengi ben varken şuan cok fazlalaştı cildiyelere gittim akne diyolar ve akneyi tedavi edemeyiz diyolarbuyuzden saçîmı topliyamiyorum lütfen yardim edin nasil yok edebilirim nekadar zaman alir ?
  Op Dr Seher Şirin
  aknenin tedavisinde ilaç kullanmak gerekir.muayene ile değerlendirilip ne tür bir işlem yapılabileceğini değerlendirmek gerekir

 8. fatih

  yüzümde et beni olmayan sıradan bi ben var. ameliyatla alırsan daha çok iz kalır dedi doktor bu yuzden lazerle aldırmayı düşünüyorum. İstanbulda iz kalmıcak şekilde en iyi ben alımı yapan hastaneler hangisidir? lütfen cevaplayın
  Op Dr Seher Şirin
  laser yada RF ile alınması doğru olur.bentedavisi yapan kurumları siz araştırmalısınız

 9. murat

  bi arkadaşım yüzündeki kırmızı büyük benine keskin uçlu bişi ile bastırmış.kırmızılığı gitmiş izi kalmış bişi olurmu
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Bu tür davranışlar doğru değil,konunun uzmanına görünmesi lazım.

 10. Ali

  hocam benim bi tane benim var (4 mm ) .sigortam yok.yabanciyim. fiyati ne kadar olur .
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  400 tl

Yorum Yapın