ben tedavi merkezi

Ben Tedavisi Hakkında Bilgilendirme ve Ben Ameliyatı Videosu IDEA Klinik Tarafından Hazırlanan Ben Tedavisi Hakkında Bilgilendirici Videomuz da Ben Tedavi Yöntemleri ve Avantajları Anlatılmaktadır.

İlediğiniz videoda kullanılan teknoloji radyo frelansla benin dakikalar içerisinde buharlaştığını görebiliyorsunuz. hem kabarık hem yüzeyel benlerin tedavisi radyo frekans ile yapılabilmektedir. Rengi nasıl olursa olsun radyo frekansla alınabilir. Videonun sonunda benin yok olduğu ve o lanada neredeyse hiç iz kalmadığı görülebiliyor. Aynı çapta yara sohbet mesafesinden algılanamayacak düzeylerde hafif bir iz bırakabilir ancak benle yada ameliyatla alma sonucu oluşacak izle kıyaslanamayacak kadar basit düeylerde olur.

Beniniz veya benleriniz varsa alma yöntemlerini iyi araştırıp ona göre karar vermelisiniz. Yoksa “keserek alıp incelemek gerekir” gibi bilimsellikten uzak sözlerle gereksiz bir ameliyata razı edilirsiniz ve yüzünüzde gereksiz yere dikiş izi taşımak zorunda kalabilirsiniz.

Videoda izlediğiniz yöntem dışında lazer, elektrokoter ve krio (dondurarak) tedaviler de vardır. Bunlardan krio terapi de cerrahi işlem kadar olmasa da gereksiz yere byüük ize neden olabilir.

Yukarıda sayılan tüm tedavi yöntemlerinin ücreti SGK tarafından ödenmektedir. SGK anlaşması olan özel sağlık kuruluşlarında fark ücret alınarak yapılmaktadır. SGK anlaşmalı kliniklerde ücretler genellikle kabul edilebilir düzeylerdedir.

Ben Alındıktan Sonra İyileşme Sürecei

İşlem günü su değdirilmez yani banyo yapılmaz, ertesi gün banyo yapılabilir, banyodan sonra fondöten gibi kozmetiklerle kamufle edilebilir. Genellikle herhangi bir ilaç önerilmez. Küçük bir yara oluşr ve kabuk bağlar, kabuk benin büyüklüğüne göre 3-6 günde oluşru ve sonraki 3-5 günde kendiliğinden düzeş. Kabuğun düştüğü alanda pembelik olur ve zamanla etraf deri ile aynı renge dönüşür.

40.434 views

144 yorum “Ben Tedavisi Video”

 1. Cagatay

  Hocam yüzünde yaklaşık 7.5 mm çapında bi ben var beyaz bi ben et beni aşırı sıkıntı çıkarıyor görsel açıdan sinir oluyorum doktora gittim keseriz bıçakla dedi sonra dileriz dedi ben de korktum gidemedim buharlaştırma ve ya lazer istiyorum kocaelideyim
  Kocaelide ben aldirabilecegim bi yer varmıdır on edebileceğiniz ve kaç TL olur lazer – buhar ayrı ayrı 1 tane ben var
  Op.Dr.Atilla KAYA
  et beni ise buharlaştırma yöntemleri ile tedavi edilebilir.farkedilir bir iz kalmaz.kocaelide önerebileceğim bir yer yok.ücretler için http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html adresine bakabilirsiniz

 2. oguz

  hocam benım yuzumdee nokta seklınde 15 tane normal ben var ucretı ne kadar olur ??
  Op. Dr. Ali Rıza Şahap BARLAS
  ilk ben 200 eklenen her ben 100 tl

 3. polat

  merhaba hocam benim yüzümde 8 tane ben var çok rahatsız oluyorum aldırmak istiyom bide nekadar üçreti bilgilendirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  8 ben için toplam 900 tl ödersiniz

 4. Furkan

  Hocam merhaba, ben 14 yaşındayım, bazı yerlerde bişeyler okudum renkli gözlü açık tenli ve çok beni olan kişilerin kansere yakalanma riski yüksek diye . Bu doğru mu çünkü bende tam olarak öyleyim ve özellikle kollarımda ve vücudumda çok fazla ben var ve beni çok rahatsız ediyor ve tahminimce çoğu sonradan oldu ne önerirsiniz??
  Op.Dr.Ali Rıza Şahap BARLAS
  önemli bir sıklığı olmasa da dediğiniz doğru
  tedavi olarak riskleri ortadan kaldırabilirsiniz

 5. irem

  Günaydınlar Doktor Bey. Ben 16 yaşındayım bebekken hiç birşey yoktu fakat sonra ben belirdi ve ben büyüdükçe o da büyüdü. Çok takiyodum ve geçen yıl yaz tatilinde aldirdim. Amaeliat oldu Doktor sıfır iz demişti ama suan da içten ben gelmeye basladi bile 🙁
  Iz duruyor yardimci olursaniz sevinirim..
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Cerrahi mudahalelerde sıfır iz diye bir şey yok az da olsa iz kalır,ben tekrarladıysa aldırabilirsiniz.

 6. Ferıde

  Meraba hocam benim yüzümde 17 tane ben var ama iki tanesi et ben hafiften bana altın suyu ile tafavi önerdiler adıyaman kahta da siz ce böyle bişey varmı acaba?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  altın suyuyla ben tedavisi bana hiç inandırıcı gelmedi,bizde ürün yok

 7. Fehmi

  Hocam Cumartesi günleri gelebiliyor muyuz ?
  Op.Dr.Atilla KAYA
  evet gelebilirsiniz.

 8. serap

  mrb hocam benim dudağımın üst tarafında biraz büyük doğum lekesi var lazer olabilirmi veya ameliyat sonrası iz kalırmı iyileşme süresi ne kadar birde ücretini sorabilirmiyim cevap verirseniz sevinirim ilginize….sevgilerle
  Op.Dr.Atilla KAYA
  lazerde farkedilir iz kalmaz,ameliyatta belirgin iz kalır

 9. burcu

  merhaba hocam.benim yüzümde iki tane kabarık ben var.geçen gün genel cerraha gittim 5-10 yıl beklemen lazım daha alınma süresi gelmemiş dedi..şimdi alırsam iz kalır bunalıma girersin dedi..ben o kdar süre bekleyemem..lazerle aldırmak istiyorum bir an önce ..lütfen yardımcı olun bana.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  söylediklerinizin akla mantığa sığar tafaı yok,tek izahi yanlış anlamış olmanızdır.ne kadar erken tedavi ettirirseniz o kada kılay olur
  doğru teknolojile farkedilir iz kalmaz
  gelirseniz en uygun yöntemlerle alırız.

 10. nur

  hocam benim burnumun yanında ve cenemde siyah biraz cıkık ben var alsancak hastanesinde ameliyatla alıncak alındıktan sonra ne kadar zamanda izi geçer.bide ameliyat uzun sürüyormu kaç gün ıstırat etmem gerekli cevap verirseniz sevinirim.
  Op.Dr.Atilla KAYA
  ameliyat izi ölene kadar kalır ,geçmez.istirahat gerekmez.
  ameliyatsız yöntemleri araştırmadan tedavi olmayın hatta beni ameliyat aldırağınıza öyle kalsın daha iyi 🙂

Yorum Yapın