ben tedavi merkezi

Ben (nevüs) Tedavisi Doktor

Her hastalık için aslında farklı branş uzmanları gerekmekteysede nevüs için aynı durum geçerli değildir.Nevüs tedavisi için bir çok branştan doktor gerekli tedaviyi uygulayabilir. Fakat burada doktordan çok uyguladığı tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Araştırmadan gideceğiniz sağlık merkezi bir anlamda şansınıza ne çıkarsa olacaktır.

 Tedavi Öncesi
Tedavi olmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken işlem bilgi sahibi olmak ve araştırmaktadır. Neler araştırılmalı yada nelere dikkat edilmesi gerektiğidir.

Ben Tedavisi Doktor

 • Ben Çeşitleri ve Özellikleri
 • Tehlike Durumu ve Tedavi Gereksinimi
 • Tedavi Şekilleri ve Uygulanan Yöntemler
 • Ben Tedavi Sonrası Yaşanacak Süreç
 • Ve Tabiki Ben Tedavi Fiyatları

Yukardaki gerekli araştırmaları yaptıktan sonra artık size uygun kaliteli ve alanında uzman hizmet veren ben tedavi merkezi bulmak gerekir.

Dermatoloji Uzmanı Gerekirmi?

Ben tedavisi dendiğinde ciltle ilgili bir branş olduğu için akla ilk dermatoloji uzmanları akla gelir. Dermatoloji uzmanları genellikle en basit uygulama şekli olan krioterapi uygular yada ilaçla tedavi etmeye çalışır. Krioterapi genellikle ameliyat kadar belirgin iz bıraktığı için çok tercih edilmeyen bir yöntemdir.

Cerrahi branşlara (genel cerrahi,plastik cerrahi) gidildiğinde ise hasta daha çok ameliyata yönlendirilmeye çalışılır,bunun en önemli sebebi “ameliyat” kelimesi hizmeti büyütmekte ve talep edilecek ücret daha yüksek olabilmektedir.

Bölüm seçerken daha çok teknoloji kullanılan klinik tercih edilmelidir,elinde tüm teknolojiler olan (lazer,Radyo frekans,elektrokoter) ve ben tedavisi konusunda tecrübeli olan klinik yada uzanma tercih edilmelidir. Teknolojiyle tedavi en iyi sonucu vereceği için uzmanlık alanı değil teknoloji tercih edilmelidir.

Ben Tedavi Merkezi
20 Yıla yaklaşan tecrübesiyle hizmet veren IDEA klinik ben tedavi merkezi bir çok branşta ameliyatsız yöntemleri ülkemizde ilk uygulayan sağlık merkezleri arasında yer almaktadır. Ben tedavisi içinde bir çok teknolojiyi sizlerin emrine sunan kliniğimizde yapılan operasyonlar lazer, radyo frekans ve buharlaştırma yöntemi ile gerçekleştirilir. Tedavi sonrası hiç bir iz yada leke kalmaz.

 

62.737 views

46 yorum “Tedavi İçin Hangi Doktora Gidilir?”

 1. admin

  aldırırsanız knser tehlikesi ortadan kalkar.çünkü olmayan ben kanserleşemez.gelirseniz Rf ile tedavi edebiliriz.
  Op.Dr.Adil Altınsoy

 2. Nihan

  Benim başımın arka kısmında ensemin üstünde bir ben var küçüklüğümden beri var.ama çok büyüdü çapı 2cm olmuştur.aldırsam bir tehlikesi var mıdır.korkumdan yıllardır hiç doktora göstermedim.yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Simge doğan

  Merhaba,
  Kendimi bildim bileli sağ göğsümde et beni var beyin gibi bir görüntüye sahip top şeklinde değil ve git gide büyüyor minik minik parçalar halinde çoğalıyor.. Çok nadiren kaşıntı yaptığı zamanlar da oluyor..
  Doğum yaptım ve biraz daha büyüdüğünü fark ettim ..
  Bununla ilgili ne yapmalıyım Ordu da yaşıyorum hangi branştan Dr. Desteği almalıyım ?
  Destek olmanızı rica ediyorum Saygılarımla..
  Op Dr Atilla Kaya
  IDEA Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  benden çok tarifiniz siğile benziyor.gelirseniz tedavisini yapabiliriz.genel cerrahi de tedavinizi yaptırabilirsiniz

 4. Yunus

  Merhaba benim kafamda iki adet küçük kırmızı ben çıktı çocukluğumda yoktu ama zamanla belirginleşti büyüdü yarım santim kadar oldu dışa doğru et halinde büyüdü bununla ilgili bilgi almak istiyorum. Aldırmamda bi sakınca varmı hangi bölüme gitmem gerekiyor. Teşekkür ederim.
  Op Dr Atilla Kaya
  IDEA Bakırköy Şubesi Genel Cerrahi Uzmanı
  kırmızı renkli olduğu için benler değerlendirilmeli damar beni ise tedavi farklılık gösterir.gelirseniz muayene ile değerlendirip tedavi edebiliriz

 5. nurdan

  Benim yuzumde toplam 30 tane kahverengi ben var bu sayi gecen aylarda daha azdi tum vucudumda 50 den fazla kahverengi ben var ne yapmaliyim
  Op Dr Ergun Aygören
  rahatsız oluyorsanız,tedavi ettirebilirsiniz.güneşten korunmayı ciddiye almalısınız

 6. Ayşe Gül

  Hocam yüzümde bir sürü kahverengi yüzeysel ben var bunların tedavi si ney çok üzülüyorum yazın çok belirginleşiyor kışın azalıyor
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Muayene edip değerlendirmek lazım,yüzeyel benlerde RF ile çok iyi sonuçlar alıyoruz.

 7. meral

  Benim alnimda ve kabagimda ben var aldirmak istiyom hangi doktora gitmeliyimm
  Op Dr Ergun Aygören
  kliniğimizde ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz,gelirseniz tedavinizi yapabiliriz

 8. Rüya

  Merhaba hocam benim yuzumde benler cikiyor ve üzerinde de kıl ne yapmalıyım . Hangi doktora gidebilirim bunun için .
  Op.Dr.Alirıza Şahap BARLAS
  benlerinizi tedavi edebiliriz.ben tedavisine yönelik her tür teknolojiye sahibiz.

 9. Elif

  Merhaba 30 yasindayim yanagimdaki kahverengi ben iki gundur kabardi alti iltihapli gibi oldu ve canımi yakiyor. Cok tedirgin oldum ne yapmaliyim?
  Op. Dr. Demet Ağras
  ben tedavisi yapan merkezlerle yada dermatologla görüşün

 10. Kenan

  Zonguldak ereglide yaşıyorum. Penisimde son 1 yıldır et benleri çıkmaya başladı ve cogalmaya başladı nasıl yardımcı olabilirsiniz
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Kondilom olma ihtimali yüksek,muayene ile kesin tanı konup öyle tedavi etmek lazım.

Yorum Yapın