ben tedavi merkezi

Ben Aldırma Tedavisi Hakkında Hazırlanan Yazımızda Ben Tedavisi Yapılışı ve Ben Aldırma Tekniklerini Bulabilirsiniz.

Ben Aldırma

Ben Aldırmadan Önceki Görünüm

Ben Aldırmadan Önceki Görünüm

Konuya benleri aldırma doğru bir yaklaşımıdır? sorusuyla başlanabilir.Tabiki vücutta olmayan ben olan benden daha risksiz bir durumdur yani beni aldırdığınızda yıllar içinde benlerle ilgili olabilecek sorunlarıda ortadan kaldırmış olunur.Halk arasında “bene dokunmayın” mantığı hiçbir mantığı ve bilimsel değeri olmayan bir görüştür.

Ben Aldırma Tedavisi

Ben Alımından 1 Dakika Sonrası

Ben Alımından 1 Dakika Sonrası

Bazı kliniklerse ben olan kişiyi yıllarca bağlayıp zaman içinde ciddi ölçülere varan ücret alabilmek için “beninizi takip etmeliyiz” diyerek hastayı yıllarca oyalamakta hiçbir anlamı olmayan bir şekilde 6 aydabir bakarak!!! Kişiyi ikna etmektedir.Her kontrolün ekonomik boyutu olduğu unutulmamalıdır.
Yapılması gereken şey;ben vücutta olmaması gereken bir doku deformitesi olarak değerlendirilimeli ve görsel veya fiziki bir rahatsızlık varsa tedavi amacıyla yada hiçbir sorun olmasa dahi olabilecek sorunları engelemek için tedavi edilmelidir.
Ben aldırmanın bir çok teknolojik yolu ve ameliyatı vardır bunlardan hangisiyle alınacağı o kliniğin sahip olduğu teknoloji ve doktorun ben tedavisi konusundaki tecrübesine bağlı olarak değişir.Ben aldırmak için en doğru yaklaşım; ben tedavisi konusunda tüm teknolojilere sahip klinikle görüşüp nasıl alınacağına doktor ve hasta genel değerlendirmeyle karar vermelidir.Benleri aldırmanın bilinen hiçbir riski yoktur.

55.265 views

102 yorum “Ben Aldırma”

 1. Zeynep

  Ben 16 yasindayim yuzumde 10-12 tane fazla büyük olmayan ben var. Fakat koyu renkli ve bunların bazilari diğerlerine gore biraz daha belirgin . ben bu durumdan çok rahatsiz oluyorum . lazerle alim olabilir mi ailem buna onay veriyor
  Op. Dr. Demet Ağras
  hangi yöntemle tedavi edeceğimize muayene ile karar veriyoruz.alınabilir

 2. Beren

  Merhaba!
  Ben 15 yaşındayım bacağımda kabarık olmayan deri altında birsürü koyu renk ben var ve ben bunları sevmiyorum görüntüsü hoşuma gitmiyor aldırmak istediğim ben sayısı 9 yada 10 tane boyutları orta ve bence gerçekten kötü duruyorlar hepsinin toplam aldırma fiyatı nedir ve bu işlem için ailemin onayıda gereklidir değil mi teşekkürler
  Op.Dr.Nizam KURTDERE
  Ailenin onayı gerekli,fiyat sitedeki bölümden bakabilirsiniz.

Yorum Yapın